Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста ІІ-гої категорії-бухгалтера виконавчого апарату сільської ради

Привільненська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста ІІ категорії – бухгалтера.

Вимоги до кандидатів: освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста, стаж роботи  за фахом в інших сферах управління не менше трьох років, досвід роботи з комп'ютерними програмами.

Необхідні документи для участі у конкурсі:

-     заява про участь у конкурсі

-     особова картка (форма П-2 ДС)

-     автобіографія

-     дві фотокартки розміром 4x6

-     копія документа про освіту

-     копія паспорта, податкового номера

-     електронна декларація про доходи за 2017 рік.

Для довідок та подання документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантної посади звертатися в Привільненську сільську раду за адресою с. Привільне, вул. Грушевського, 2, тел. 54 – 1 - 10

Термін подання документів 30 календарних днів від дня оголошення про проведення конкурсу.

Прийом заяв до 04 липня 2018 року