Привільненська  сільська рада повідомляє  про проведення презентації   містобудівної  документації:

«  Детальний план території земельної ділянки обмеженої вулицями Грушевського, Центральна в  с. Привільне Дубенського району для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій (храму) на земельній ділянці орієнтовною площею 0,38га»

«Детальний план території земельної ділянки обмеженої вулицями Грушевського, Центральної в  с. Привільне» розроблено згідно рішення сесії сільської ради  від 25.04.2018року № 767, згідно  Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»

Замовник  проекту: Привільненська сільська рада

Розробник проекту: ФОП Назаренко К.Ю. «Арка» м.Рівне

З матеріалами проекту містобудівної документації  можна ознайомитися в приміщенні Привільненської  сільської  ради:  понеділок – п’ятниця   з 9.00 до 17.00 год.

Відповідальний:  Ю.Здолбіцький

Пропозиції  та   зауваження  від  фізичних  та   юридичних  осіб приймаються  до 27 серпня 2018 року  за  адресою:   м. Рівне  вул. Курчатова 16-б.

Відповідно до ч.6, ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції  подаються  громадянами  у  письмовому  вигляді   із   зазначенням  прізвища,   ім’я та по батькові,  місце  проживання,  особистим  підписом  і  повинні  містити  обґрунтування          з  урахуванням  вимог законодавства, будівельних норм,  державних стандартів та правил.

Презентація «Детального плану території земельної ділянки обмеженої вулицями Грушевського, Центральна в  с. Привільне Дубенського району для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій (храму) на земельній ділянці орієнтовною площею 0,38га» буде проходити   28 серпня 2018 року  о  10.00  год. в приміщенні сільської ради  с. Привільне, вул. Грушевського,2.