Привільненська громада
Дубенський район, Рівненська область

Новини

Привільненська ОТГ запрошує мешканців громади прийняти участь у конкурсі «Бюджет участі/громадський бюджет»

Дата створення: 17:36 20.09.2018

Привільненська ОТГ запрошує мешканців громади прийняти участь у конкурсі «Бюджет участі/громадський бюджет»

Привільненську ОТГ відвідали спостерігачі ОБСЄ

Дата створення: 17:27 19.09.2018

Сьогодні, на території Привільненської ОТГ з моніторинговим візитом перебували спостерігачі  Організації безпеки та співробітництва в Європі  Спеціальної моніторингової місії в Україні (ОБСЄ).

Керівники Привільненської ОТГ взяли участь у святкуванні 1-ї річниці військової частини А2117

Дата створення: 19:56 12.09.2018

Рівно рік тому, на території Привільненської громади розпочала свою роботу військова частина А2117.

Оновлені заклади освіти Привільненської ОТГ гостинно відкрили двері для своїх школярів

Дата створення: 10:01 03.09.2018

1 вересня на території Привільненської ОТГ пройшов перший дзвінок нового навчального року. На свято до шкіл громади завітали учні, рідні та друзі. На шкільних подвір’ях панували радість та сміх, окреслювались мрії, які обов’язково мають бути досягнутими. Всі радісно вітали маленьких вихованців нової української школи, їх щирому та невимушеному дзвенінню на перший в навчальному році урок.

Представники Привільненської громади побували на повітових обжинках в гміні Рацеховіце (Республіка Польща)

Дата створення: 09:31 01.09.2018

Протягом 25-28 серпня делегація Привільненської громади з офіційним візитом перебувала в гміні Рацеховіце (Республіка Польща) на святі ХХ Dozynki powiatowe w Czaslawiu. Україну на польському святі представляв голова Привільненської ОТГ Юрій Момотюк, керівники освітніх закладів та жіночий вокальний ансамбль «Джерело», а презентований делегацією обжинковий сніп був відзначений почесним дипломом та подарунком польських партнерів.

В Привільненській ОТГ розпочато капітальний ремонт доріг

Дата створення: 12:46 31.08.2018

На території Привільненської ОТГ розпочато ремонт доріг, загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Привільненської громади загальною вартістю 2 588 004 гривень.

Навіщо впроваджувати громадський бюджет?

Дата створення: 13:31 29.07.2018

Мабуть, варто почати з того, що більшість мешканців України звикла думати, що розподіл бюджетних коштів на будь-якому рівні (села, міста, району, області) є безпосередньою прерогативою влади. Влада повинна приймати ключові рішення, для цього ми її обираємо, а мешканці повинні цим рішенням підкорятись; ну хіба що коментувати їх, і не завжди позитивно – дуже часто нарікають на некомпетентність влади у, здавалось би, дуже простих речах (не там проклали доріжку в парку, не такий волейбольний майданчик облаштували, не ті дерева посадили і т.д.). Коли ж громадяни намагаються втрутитись у процес прийняття рішень, влада обурюється і у свою чергу звинувачує у некомпетентності вже їх.

З дітьми Привільненської ОТГ працювали волонтери зі США

Дата створення: 18:30 22.07.2018

Привільненська ОГТ стала однією із 4-х громад України де проводився літній табір "English camp"-2018. Аналогічні заходи для українських дітей було проведено у м.Дубно, на черзі м.Одеса та Київська область. Щодня із дітьми працювали 20-ть волонтерів зі США (Каліфорнія, м.Сакраменто) та церкви «Віфанія» м.Дубно. Організація літнього табору стала можливою завдяки співпраці громади із церквою «Віфанія» м.Дубно.

Шановна молодь Привільненської ОТГ!

Дата створення: 12:49 16.07.2018

Від сьогодні на вас чекає цікавий та корисний тиждень у літньому таборі "English camp" разом із командою лідерів-волонтерів з Каліфорнії (м.Сакраменто) та церкви "Віфанія". Чекаємо на вас з понедіка по пятницю з 14-ї години в Будинку культури с.Привільне!

В Привільненській ОТГ створено відділ Центр надання адміністративних послуг

Дата створення: 15:32 12.07.2018

На черговій сесії Привільненської сільської ради депутатський корпус прийняв рішення про створення відділу Центр надання адміністративних послуг та затверджено положення про ЦНАП.