Привільненська громада
Дубенський район, Рівненська область

Новини

З дітьми Привільненської ОТГ працювали волонтери зі США

Дата створення: 18:30 22.07.2018

Привільненська ОГТ стала однією із 4-х громад України де проводився літній табір "English camp"-2018. Аналогічні заходи для українських дітей було проведено у м.Дубно, на черзі м.Одеса та Київська область. Щодня із дітьми працювали 20-ть волонтерів зі США (Каліфорнія, м.Сакраменто) та церкви «Віфанія» м.Дубно. Організація літнього табору стала можливою завдяки співпраці громади із церквою «Віфанія» м.Дубно.

Шановна молодь Привільненської ОТГ!

Дата створення: 12:49 16.07.2018

Від сьогодні на вас чекає цікавий та корисний тиждень у літньому таборі "English camp" разом із командою лідерів-волонтерів з Каліфорнії (м.Сакраменто) та церкви "Віфанія". Чекаємо на вас з понедіка по пятницю з 14-ї години в Будинку культури с.Привільне!

В Привільненській ОТГ створено відділ Центр надання адміністративних послуг

Дата створення: 15:32 12.07.2018

На черговій сесії Привільненської сільської ради депутатський корпус прийняв рішення про створення відділу Центр надання адміністративних послуг та затверджено положення про ЦНАП.

Шановна молодь та члени територіальної громади!

Дата створення: 18:48 11.07.2018

З метою написання Стратегії розвитку молодіжного середовища Привільненської ОТГ

Привільненська ОТГ працює над запровадженням у громаді бюджету участі

Дата створення: 13:09 11.07.2018

За участі експерта Західноукраїнського ресурсного центру Соломії Саврук, у Привільненськіцй ОТГ проведено засідання координаційної ради з впровадження інструменту бюджету участі в громаді. В ході засідання було напрацьовано Положення про громадський бюджет та календарний план графік роботи з його впровадження.

Привільненська молодь учасник всеукраїнського табору Olуmpus

Дата створення: 14:25 09.07.2018

Протягом тижня привільненська молодь із волонтером Корпусу Миру США в Україні перебували в всеукраїнському спортивному таборі Olуmpus (м.Тернопіль). Захід організовано волонтерами Корпусу Миру США в Україні та підтримано американськими меценатами. Учасниками табору стали понад 80-т підлітків з різних куточків України.

Привільненська молодь начавчалась бути високофективними підлітками

Дата створення: 14:19 09.07.2018

В рамках проекту по створенню Привільненського молодіжного центру на території Привільненської ОТГ проходили тренінги «7-м  звичок високоефективного підлітка». Протягом місяця привільненська молодь здобували 7-м звичок:

В Привільненській ОТГ продовжено роботи з ремонту доріг

Дата створення: 18:16 03.07.2018

В Привільненській ОТГ розпочато роботи з ремонту ділянок дорожнього покриття по вул.Центральна в с.Привільне загального користування місцевого значення.

Привільненська ОТГ ремонтує сільські ФАПи

Дата створення: 16:10 03.07.2018

За кошти місцевого бюджету Привільненської об’єднаної територіальної громади завершено ремонтні роботи з капітального ремонту Привільненського ФАПу, в якому розташовано амбулаторію загальної практики сімейної медицини та розпочато аналогічні роботи в ФАПі с.Черешнівка.

Привільненська ОТГ та гміна Рацеховіце святкували першу річницю співпраці

Дата створення: 12:36 03.07.2018

27 червня до Привільненської об’єднаної територіальної громади завітали партнери з гміни Рацеховіце. Вражаючий концерт та гарний настрій представникам Привільненської громади подарували вихованці музичних шкіл Грифіно та Чаславю Республіки Польща. Визначним цей день був також тим, що наша громада та гміна Рацеховіце святкували першу річницю співпраці. А чудовий настрій опісля корнцерту для польських та українських дітей створили волонтери церкви Віфанія.