Привільненська громада
Дубенський район, Рівненська область

Новини

Реалізація проекту "Здорова Україна"

Дата створення: 19:27 24.05.2018

У Привільному в рамках реалізації проекту "Здорова Україна" що фінансується обласним щорічним конкурсом проектів розвитку територіальних громад Рівненської області та співфінансується Привільненською сільською радою влаштовано майданчик з вуличними тренажерами (11-ть одиниць). Незабаром аналогічний майданчик з'явиться у селі Молодаво Третє. 

Виїзний день депутата в Привільненській ОТГ

Дата створення: 19:19 24.05.2018

В ході виїзного засідання, депутатський корпус та виконавчий комітет Привільненської об’єднаної територіальної громади оглянули об’єкти соціальної сфери та інфраструктури сіл, що входять до складу громади. Керівники установ детально розповіли куди та на що були потрачені виділені сільською радою кошти, вказали на проблеми, що потребують вирішення.

В Привільненській ОТГ відкривається новий маршрутний рейс

Дата створення: 15:13 23.05.2018

На численні звернення менканців Привільненської об'єднаної територіальної громади з 1 червня 2018 року буде відкрито новий маршрутний рейс що сполучатиме населені пунки громади.

Понад 50 книг художньої літератури поповнили книжковий фонд бібліотек Привільненської ОТГ

Дата створення: 18:33 21.05.2018

Співпраця Привільненської ОТГ та Фундації імені князів-благодійників Острозьких приносить дієві результати. Понад 50 книг художньої літератури поповнили книжковий фонд бібліотек Привільненської ОТГ. Книги громаді подаровані київським видавництвом Анетти Антоненко та передані Русланом Крапличем, президентом Фундації імені князів-благодійників Острозьких.

ДНЗ "Сонечко" готується до відкриття другої групи

Дата створення: 18:18 21.05.2018

Ремонтні роботи в приміщенні Молодавського дошкільного дошкільного закладу "Сонечко" Привільненської сільської ради майже завершено. Наразі громада працює над забезпеченням матеріально-технічної бази для нової групи Молодавського садочку.

Проведено ремонтні роботи адмінприміщення

Дата створення: 17:45 21.05.2018

В Привільненській ОТГ завершено ремонтні роботи з капітального ремонту (заміна даху) адмінприміщення старостасту села Молодаво Третє. В даному приміщенні розміщено фельдшерсько-акушерський пункт, поштове відділення та бібліотека.

Проект "Школа активної молоді"

Дата створення: 17:03 21.05.2018

Завершено цикл тренінгів для активної молоді Привільненської ОТГ в рамках Проекту "Школа активної молоді", що реалізується за фінансової підтримки управління молоді та спорту Рівненської обласної державної адміністрації.

УВАГА! КОНКУРС! Конкурс мікрогрантів на проведення заходів «Підвищуємо добробут громади»

Дата створення: 15:05 18.05.2018

Конкурс мікрогрантів на проведення заходів «Підвищуємо добробут громади»  

День вишиванки в Привільненській ОТГ

Дата створення: 11:52 18.05.2018

У вишивці сакральне значення має все — від ниток, походження тканини до орнаменту, кількості стібків і кольору. Вишиванка вважається оберегом від усього лихого, що може статися в людському житті. Вона є символом краси та міцного здоров’я, а також щасливої долі, символізує родинну пам’ять, вірність та любов у сім’ї.

Проект "Школа активної молоді"

Дата створення: 16:25 16.05.2018

На території Привільненської ОТГ розпочато реалізацію проекту "Школа активної молоді" в рамках якого 20 молодих представників Привільненської громади навчаються командній роботі та проектному менеджменту. Проект реалізується громадською організацією "Агенція місцевого розвитку Дубенщини" та фінансується обласним управлінням молоді та спорту в рамках конкурсу підтримки молодіжних ініціатив Рівненщини.