Привільненська ОТГ прийняла участь у конкурсі «Краще спортивне село-2017»

17 вересня у м.Здолбунів пройшов І етап спортивних змагань серед ОТГ, сіл та селищних Рівненської області. Цього річ у конкурсі «Краще спортивне село-2017» взяли участь Привільненська, Мирогощанська, Млинівська, Бокіймівська та Острожецька об’єднані територіальні громади. Представники Рівненського, Здолбунівського та Корецького районів.

Переможців у змаганнях визначали в 4-х категоріях – гирьовий спорт, настільний теніс, міні-футбол або волейбол, шашки чи шахи.

У спортивних заходах, від Привільненської об’єднаної територіальної громади, прийняли представники сіл Молодаво Перше, Молодаво Друге, Молодаво Третє, Дубрівка та Привільне.

Варто відмітити, що команда села Молодаво зайняла 3 місце з міні-футболу, Андрій Галянтовський виборов 6-те місце з гирьового спорту та Лобоцький Анатолій здобув 3-тє місце в особистій грі з настільного тенісу.