Таланти Привільненської громади не сплять і не дрімають, а приймають участь і діляться  позитивним настроєм із сусідніми громадами

28 січня 2018 року народний жіночий ансамбль «Джерело» та дитячий вертеп Привільненської ЗОШ І-ІІІ ст. відвідали  Смизьку ОТГ , де прийняли участь у ІІ Різдвяному фестивалі Смизької ОТГ  “Україна хоче миру”, який відбувся під девізом “Ми так хочемо миру, усі, щоб пробігтись по свіжій росі. Ми хочемо злагоди й миру, щоб усі-усі дружили!”

У фестивалі прийняли участь 30 колективів сільських рад нашого району, а також аматори із сусідніх районів.

Усі колективи, які приймали участь у фестивалі були нагороджені грамотами та отримали солодкі подарунки. Результатом поїздки є нові враження та позитивні емоції.