Свіче моя, спасибі, що гориш….     М. Тимчак

11 травня до об’єднаної  Привільненської громади завітав український  поет, художник, скульптор, іконописець, різьбяр, автор і виконавець пісень Микола Тимчак.

Учні Привільненської  та Молодавської ЗОШ мали велику нагоду познайомитися з людиною непересічної долі, людиною, пензлем і різцем  якої відроджено десятки духовних святинь, людиною, руками якої споруджено пам’ятники борцям за волю і незалежність України, людиною, яка сприяла відродженню козацтва і Союзу українок на Волині… А твори , які звучали з вуст самого автора, - це своєрідний симбіоз, що розкриває душу різних поколінь, любов, яка тече вибраними нитками українського слова, сповненого силою волі й почуттям власної гідності, окриленою вірою в щасливе майбутнє свого народу.

Зустріч з митцем пройшла в атмосфері невимушеності, душевного спокою й рівноваги.

«Нам потрібен духовний посох,     Як Мойсеєві костур в пустині,  Щоби врешті об нього розбити                                     Шкарлуписту нашу біду»    М. Тимчак

Після завершення зустрічі в центрі с.Привільне біля приміщення сільської ради відбулося підняття прапорів нашої держави та Євросоюзу, приурочене Дню Європи за участі школярів Привільненської ЗОШ І-ІІІст, педагогічних колективів, працівників установ ради та М.Тимчака.