Тренінг «Активні громадяни»

Дата: 06.02.2017 13:13

Фото без описуАктивна молодь Привільненської громади, протягом 21-22 січня у м.Дубно проходили базовий тренінг Програми «Активні громадяни». Захід проводили Спільна громадська  організація «Молодіжна платформа» разом із Організацією Роботодавців «Спілка роботодавців Дубенщини» за сприяння Британської ради в Україні.

Фото без опису  Учасниками тренінгу стали35 представників Привільненської ОТГ, ЗОШ №1, ЗОШ №5 м.Дубна, міської ради, районної ради,Дубенського замку.

Учасники Active citizens Ukraine ознайомились із поняттями сталого розвитку, розбудови взаєморозуміння та довіри, ідентичності та культурного багажу; розвивали навики діалогу, публічного виступу, вміння отримувати та передавати інформацію; окреслили позитиви, негативи та проблеми розвитку нашого міста, під час виконання вправи «Картографування громади». До обговорення даної теми долучився і народний депутат України Олександр Дехтярчук. Розглянули мету, завдання та індикатори проекту. Навчились будувати дерево проблем та планувати проект.

Позитивним моментом даного тренінгу є також те, що кожен із сертифікованих учасників має можливість написати проект на реалізацію своєї ідеї до Британської ради.

Відтак, молодь Привільненської ОТГ розпочали написання проектів соціальної дії.

Проектний менеджер С.В.Роїк