Привільненську ОТГ відвідали представники 7-ми областей України

20 липня у Привільненську громаду завітали учасники кластерного тренінгу «Децентралізація та інновації в розвитку ОТГ» із Закарпатської, Івано-Франківської,  Чернівецької, Хмельницької, Тернопільської та Рівненської областей. Захід проведений в рамках Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ».

Привільненська громада поділилась досвідом залучення позабюджетних коштів (грантів) та можливостями розвитку громади в процесі реформи з децентралізації.

В ході панельної дискусії учасники тренінгу висловили свої думки розвитку громад та обговорили проблеми з якими вони зіткнулись в своїй роботі.

Усі побажання та зауваження учасників заходу будуть опрацьовані представниками Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» та направлені до розгляду в відповідні Міністерства.