Привільненська школа відсвяткувала 50-річчя!

Дата: 27.11.2017 15:45

24 листопада Привільненська громада святкувала 50-річний ювілей Привільненської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

У стіни рідної школи завітали педагоги-ветерани,  випускники та гості – народний депутат України Олександр Дехтярчук, заступник голови Дубенської РДА Наталія Левшенюк, начальник відділу освіти Дубенскої РДА Галина Вознюк, директор ТОВ «Агрок-класік» Тамара Білоусова,  сільський голова Мирогощанської сільської ради Світлана Соборук, учасники АТО та  керівники установ Привільненської сільської ради.

Гарний настрій присутнім дарували учні, педагоги, випускники школи та жіночий вокальний ансамбль «Джерело».

Святковий торт рідній школі подарував випускники Олеся Синюк, Наталія Ступницька та Олег Царук.