В Привільненській громаді планується побудова нового храму

Дата: 30.04.2018 13:49

Під час засідання сесії Привільненської сільської ради було обговорено та погоджено звернення церковної громади Свято-Троїцького храму с.Привільне щодо можливості побудови нового храму УПЦ КП по вулиці Грушевського в  с.Привільне.

В ході проведення сесії депутатами сільської ради було розглянуто ряд питань щодо переадресування субвенції місцевого бюджету обласним та районним бюджетам.

Затверджено Програми соціальної підтримки учасників АТО, інформатизації та розвитку електронного урядування, розвитку освіти та культури, дорожнього покриття.

Внесено зміни до бюджету сільської ради, затверджено проектно-кошторисну документацію щодо ремонту дорожнього покриття та об’єктів соціальної інфраструктури на території Привільненської ОТГ.