Привільненська ОТГ розпочинає роботу над написанням Стратегії розвитку молодіжного середовища в громаді

Привільненська громада є однією із 20-ти ОТГ Західної України – учасників Проекту «Публічне адміністрування у сфері молодіжної політики» в рамках якого буде підготовлено Стратегію розвитку молодіжного середовища.

Проект спрямований на підготовку фахівців, які будуть формувати та реалізовувати молодіжну політику в об’єднаних громадах заходу України. Протягом трьох сесій представники 20-х об’єднаних територіальних громад заходу України вивчатимуть дисципліни, які допоможуть їм у подальшому формувати та реалізовувати молодіжну політику у своїх громадах.

Організатори проекту громадська організація “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад” спільно з Тернопільським національним економічним університетом, Міністерством молоді та спорту України, Комітетом Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму за підтримки Програми “U-LEAD з Європою”.

Аби ввійти до складу робочої групи з написання молодіжної стратегії зареєструйстесь за посиланням: https://ru.surveymonkey.com/r/KFSKK57