День здоров'я в Привільненській ЗОШ

Дата: 30.04.2018 16:30

Фото без опису27 квітня для учнів Привільненської ОТГ, за співпраці із волонтерами Дубенського медичного коледжу було проведено День здоров’я. У заході взяли учні Привільненської, Молодавської шкіл та філії КЗ "Панталійська ЗОШ І-ІІ ст." у селі Панталія.

Найголовнішим для людини є життя, а найбільшою цінністю в житті - здоров’я. Ця ідея супроводжує всю навчально-виховну, пізнавальну та позакласну  роботу нашої школи. І саме з метою збереження і зміцнення здоров’я дітей, формування основ здорового способу життя було проведено День Здоров′ я. Насичена програма складалася з декількох видів змагань, зокрема «Веселі старти», де разом  з учнями 1-5 класів нашої школи брали участь і школярі Панталійської ЗОШ І ступенів.Фото без опису

Для 6-11класів  організовано  змагання зі  «Спортивного орієнтування»,  «Естафети» та конкурсу на краще  «Облаштування таборів», де  активну участь  брала  команди  Молодавської  ЗОШ І-ІІ ступенів.

Фото без описуЦікавим, змістовним та повчальним етапом цього дня став показовий виступ волонтерів Дубенського медичного коледжу. Адже діти мали змогу не тільки освоїти теоретичні знання, а й закріпити їх на практиці.

Кожен учасник віддав максимум зусиль, енергії для хорошого результату та перемоги. Всі команди були нагороджені грамотами  та  подарунками від Привільненської сільської ради.

Фото без описуВ завершальній частині всі змогли поласувати смачним кулішем, поділитися  враженнями і запам’ятати:

Хто здоровий, той сміється

Все йому в житті вдається.

Бо здоров’я – це прекрасно,

Здорово, чудово, ясно.