День здоров'я в Привільненській ЗОШ

27 квітня для учнів Привільненської ОТГ, за співпраці із волонтерами Дубенського медичного коледжу було проведено День здоров’я. У заході взяли учні Привільненської, Молодавської шкіл та філії КЗ "Панталійська ЗОШ І-ІІ ст." у селі Панталія.

Найголовнішим для людини є життя, а найбільшою цінністю в житті - здоров’я. Ця ідея супроводжує всю навчально-виховну, пізнавальну та позакласну  роботу нашої школи. І саме з метою збереження і зміцнення здоров’я дітей, формування основ здорового способу життя було проведено День Здоров′ я. Насичена програма складалася з декількох видів змагань, зокрема «Веселі старти», де разом  з учнями 1-5 класів нашої школи брали участь і школярі Панталійської ЗОШ І ступенів.

Для 6-11класів  організовано  змагання зі  «Спортивного орієнтування»,  «Естафети» та конкурсу на краще  «Облаштування таборів», де  активну участь  брала  команди  Молодавської  ЗОШ І-ІІ ступенів.

Цікавим, змістовним та повчальним етапом цього дня став показовий виступ волонтерів Дубенського медичного коледжу. Адже діти мали змогу не тільки освоїти теоретичні знання, а й закріпити їх на практиці.

Кожен учасник віддав максимум зусиль, енергії для хорошого результату та перемоги. Всі команди були нагороджені грамотами  та  подарунками від Привільненської сільської ради.

В завершальній частині всі змогли поласувати смачним кулішем, поділитися  враженнями і запам’ятати:

Хто здоровий, той сміється

Все йому в житті вдається.

Бо здоров’я – це прекрасно,

Здорово, чудово, ясно.