Проект "Школа активної молоді"

На території Привільненської ОТГ розпочато реалізацію проекту "Школа активної молоді" в рамках якого 20 молодих представників Привільненської громади навчаються командній роботі та проектному менеджменту. Проект реалізується громадською організацією "Агенція місцевого розвитку Дубенщини" та фінансується обласним управлінням молоді та спорту в рамках конкурсу підтримки молодіжних ініціатив Рівненщини.

Протягом двох днів члени проекту "Школа активної молоді" опановували поняття проект та опис його проблематики, окреслювали дерево проблем; описували проблему проекту та начались правильно визначати його мету через поняття SMART; розбирали ці та завдання проекту, окреслювали інноваційність та кінцевий результат. Важливим елеменом тренінгу було виконання практичних вправ.
Під керівництвом досвідченого тренера Руслана Краплича в громаді формується "команда змін", яка розуміє важливість кожного для розвитку громади.

По завершенні тренінгів кожен із учасників отримує право написати мікропроект та отримати на нього фінансування Фундації імені князів-благодійників Острозьких.

Найступний тренінг для активної молоді відбудеться вже в неділю.