В Привільненській ОТГ буде запроваджено бюджет участі

Привільненська об'єднана територіальна громада отримала грант на розробку та впровадження на своїй території бюджету участі та стала однією із шести громад західної України - партнерів проекту "Бюджет участі, як інструмент розвитку громади". Проект реалізовується Західноукраїнським ресурсним центром за підтримки програми "U-LEAD з Європою".
Наразі було проведено першу робочу зустріч експертів та представників громади, створено координаційну раду з впровадженя бюджету участі.

На наступних засіданнях буде розпочато роботу над положенням бюджету участі в Привільненській громаді.

Варто відмітити, що учасниками даного проекту відібрано по одній громаді з Львіввської, Волинської, Закарпатської, Рівненської, Тернопільської та Житомирської областей. Відтак, Привільненська ОТГ є пілотною громадою Рівненщини, яка розпочала роботу над впровадження бюджету участі в громаді.