Привільненська ОТГ та гміна Рацеховіце святкували першу річницю співпраці

Дата: 03.07.2018 12:36

27 червня до Привільненської об’єднаної територіальної громади завітали партнери з гміни Рацеховіце. Вражаючий концерт та гарний настрій представникам Привільненської громади подарували вихованці музичних шкіл Грифіно та Чаславю Республіки Польща. Визначним цей день був також тим, що наша громада та гміна Рацеховіце святкували першу річницю співпраці. А чудовий настрій опісля корнцерту для польських та українських дітей створили волонтери церкви Віфанія.

В ході свята також було підписано чергову Угоду про співпрацю громад у напрямку міжкультурного обміну.

Польська делегація на території України перебувала з 26 по 29 червня. Протягом даного періоду концерти вихованців польських музичних шкіл було проведено в м.Рівне, м.Дубно та у Привільненській громаді.