Привільненська молодь учасник всеукраїнського табору Olуmpus

Протягом тижня привільненська молодь із волонтером Корпусу Миру США в Україні перебували в всеукраїнському спортивному таборі Olуmpus (м.Тернопіль). Захід організовано волонтерами Корпусу Миру США в Україні та підтримано американськими меценатами. Учасниками табору стали понад 80-т підлітків з різних куточків України.

Протягом 5-ти днів учасники табору навчались гри в бейсбол, баскетбол, altmat фрізбі. А також грали у футбол та настільні ігри, займались йогою, гімнастикою та боротьбою. Кожна із команд-часників табору Olуmpus отримали в подарунок по 2 баскетбольних м’ячі та фрізбі.

Дякуємо волонтеру Корпусу Миру США в Україні Максимілліану за роботу та розвиток молоді і спорту на території Привільненської ОТГ.