Представники Привільненської громади побували на повітових обжинках в гміні Рацеховіце (Республіка Польща)

Дата: 01.09.2018 09:31

Фото без описуПротягом 25-28 серпня делегація Привільненської громади з офіційним візитом перебувала в гміні Рацеховіце (Республіка Польща) на святі ХХ Dozynki powiatowe w Czaslawiu. Україну на польському святі представляв голова Привільненської ОТГ Юрій Момотюк, керівники освітніх закладів та жіночий вокальний ансамбль «Джерело», а презентований делегацією обжинковий сніп був відзначений почесним дипломом та подарунком польських партнерів.

Цьогорічне свято було не менш цікавим і захоплюючим. Члени делегації мали можливість поспілкуватись із делегаціями інших країн, а також продемонструвати частинку своєї української культури, красу української пісні, яка полонить душу кожного. Кожен художній номер жіночого ансамблю «Джерело» викликав захоплення та бурхливі оплески глядачів.Фото без опису

Керівники освітянської галузі Привільненської громади ознайомились із освітніми закладами гміни Рацеховіце та окреслили подальші кроки розвитку співпраці громад двох країн щодо обміну досвіду в сфері освіти.

Учасниками свята стали партнери ґміни Рацеховіце – делегації України, Словакії та Польщі.

Щиро дякуємо за підтримку спонсору даної поїздки – ТзОВ «Агро-Класік».