Оновлені заклади освіти Привільненської ОТГ гостинно відкрили двері для своїх школярів

Дата: 03.09.2018 10:01

1 вересня на території Привільненської ОТГ пройшов перший дзвінок нового навчального року. На свято до шкіл громади завітали учні, рідні та друзі. На шкільних подвір’ях панували радість та сміх, окреслювались мрії, які обов’язково мають бути досягнутими. Всі радісно вітали маленьких вихованців нової української школи, їх щирому та невимушеному дзвенінню на перший в навчальному році урок.

На ремонт приміщень, класних кімнат та  оснащення новітнього освітнього простору Привільненською сільською радою цьогоріч витрачено понад мільйон гривень, але діти – наше майбутнє, і то є наша основне капіталовкладення.

Щиро бажаємо учням та педагогічним працівникам успіхів та досягнення намічених цілей у новому навчальному році!