Землі поза межами населеного пункту перейдуть у власність Привільненської ОТГ

Сьогодні відбулось позачергове засідання сесії Привільненської сільської ради під час якого  затверджено проектно-кошторисні документації на проведення ремонтних робіт закладів соціальної сфери. Обговорено стан проведення капітальних ремонтів у закладах охорони здоров’я  Привільненської громади та створено комісію щодо взяття на облік та передачу в комунальну власність громади безхозного майна.

Депутатський корпус прийняв рішення щодо передачі земельних ділянок державної власності у комунальну власність сільської ради, а також відмовили в клопотанні стосовно проведення земельних торгів (на момент проведення процедури передачі земель у комунальну власність громади).

В ході засідання було встановлено тарифи на надання послуг комунальним підприємством «Господар».