10-річчя Привільненського дошкільного закладу «Бджілка»

Дата: 29.01.2018 17:58

Фото без опису26 січня Привільненська громада святкувала 10-річний ювілей дошкільного закладу «Бджілка».

На врочистості до Привільненської ОТГ звітала делегація з гміни Рацеховіце на чолі з вуйтом гміни Marek Gabzdyl, начальник відділу персоналу Головного управління ДСНС України в Рівненській області Анатолій Полюшкевич, начальний 4-го державного пожежно-рятувального загону ДСНС України в Дубенському районі Михайло Домарацький, настоятель Святотроїцького храму с.Привільне о.Сергій, виконавчий директор Рівненського регіонального відділення АсоціаціїФото без опису міст України Тетяна Грещук, консультант з правових питань Проекту Пульс РРВ АМУ Василь Курилас, голова Дубенської РДА Юрій Парфенюк та начальник відділу освіти Дубенської РДА Галина Вознюк, методист відділу освіти Дубенської РДА Лариса Бастюченко, голова Омелянської сільської ради Оксана Курганська, голова Мирогощанської ОТГ Світлана Соборук, командири батальйонів, що дислокуються на території Привільненскої сільської ради Сергій Божко та Віталій Комар, виконавчий директор ТзОВ «Агро-Класік» Тамара Білоусова, приватні підприємці, представники виконавчого апарату Привільненської сільської ради та жителі громади.

Фото без описуКожен із виступаючих висловлювали щирі слова подяки сільському голові Юрію Момотюку, керівнику дошкільного закладу Ларисі Панасюк та творчому колективу садочку. Адже завдяки налагодженій співпраці дошкільного закладу, сільської ради, батьків та місцевих підприємців – Привільненський ДНЗ «Бджілка» визнаний одним із кращих в Рівненській області. Оновлена матеріально-технічна база, інтерактивне обладнання закладу сприяють всебічному розвитку особистості кожного із дошкільнят. Фото без описуЩодня маленьких вихованців зустрічають сонячні кімнати та щирі посмішки кваліфікованих вихователів.

Фото без описуЗ нагоди свята та початку співпраці між дошкільними навчальними закладами Польщі та України, вуйт гміни Рацеховіце Marek Gabzdyl та директор дошкільного закладу Irena Holboj подарували працівникам «Бджілки» інтерактивне обладнання.

Святковий настрій усім присутнім дарували вихователі, вихованці та випускники дошкільного закладу – учні Привільненської ЗОШ.