Привільненська ОТГ та гміна Рачеховіце розпочали міжнародне співробітництво

Дата: 29.06.2017 23:42

Фото без опису

26 червня до Привільненської ОТГ завітали вуйт гміни Рачеховіце Marek Gabzdyl та Jerzy Miller – польський політик, міністр внутрішніх справ Польщі в (2009-2011рр), перший заступник начальника головного управління надзвичайних ситуацій в Рівненській області Юрій Корецький, заступник начальника головного управління надзвичайних ситуацій в Рівненській області Олександр Мохрик та начальник 4-го державного пожежно-рятувального загону Михайло Домарацький.

Після короткого ознайомлення гостей із Привільненською громадою, сільський голова Юрій Момотюк та вуйт гміни Рачеховіце Марек Габздил підписали Меморандум про співпрацю.

Даним Меморандумом передбачено  зміцнення дружніх стосунків, сприяння економічного розвитку та культурного співробітництва.

Співпраця із польськими колегами розпочнеться із вивчення досвіду щодо створення та функціонцвання добровільних пожежних команд у сільських населених пунктах.Фото без опису