Громадські слухання "Генерального плану та плану зонування території с.Привільне"

ОГОЛОШЕННЯ

Привільненська  сільська рада повідомляє  про проведення презентації   містобудівної  документації:

«Генеральний план та план зонування території  с. Привільне Дубенського району»

«Генеральний план та план зонування території  с. Привільне Дубенського району розроблено згідно рішення сесії сільської ради  від 13.02.2018  року № 700, згідно  Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»

Замовник  проекту: Привільненська сільська рада

Розробник проекту: Приватне підприємство  «Землебудпроект» м.Рівне

З матеріалами проекту містобудівної документації  можна ознайомитися в приміщенні Привільненської  сільської  ради:  понеділок – п’ятниця   з 9.00 до 17.00 год.

Відповідальний:  Ю.Здолбіцький

Пропозиції  та   зауваження  від  фізичних  та   юридичних  осіб приймаються  до 20 грудня 2018 року  за  адресою:   м. Рівне  вул. Курчатова 16-б.

Відповідно до ч.6, ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції  подаються  громадянами  у  письмовому  вигляді   із   зазначенням  прізвища,   ім’я та по батькові,  місце  проживання,  особистим  підписом  і  повинні  містити  обґрунтування          з  урахуванням  вимог законодавства, будівельних норм,  державних стандартів та правил.

Презентація «Генерального плану та плану зонування території  с. Привільне Дубенського району» буде проходити   21 грудня 2018 року  о  10.00  год. в приміщенні сільської ради  с. Привільне, вул. Грушевського,2.