Привільненська  сільська рада повідомляє  про проведення презентації   містобудівної  документації:

«Детальний план території земельної ділянки орієнтовною площею 0,6838га з цільовим призначенням  для будівництва та обслуговування будівель торгівлі на території Привільненської сільської ради Дубенського району Рівненської області» розроблено згідно розпорядження Дубенської районної державної адміністрації №685 від 13 листопада 2018 року, згідно  Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»

Замовник  проекту: Дубенська районна державна адміністрація

Розробник проекту: ФОП Назаренко К.Ю. «Арка» м.Рівне

З матеріалами проекту містобудівної документації  можна ознайомитися в приміщенні Привільненської  сільської  ради:  понеділок – п’ятниця   з 9.00 до 17.00 год.

Відповідальний:  Ю.Здолбіцький

Пропозиції  та   зауваження  від  фізичних  та   юридичних  осіб приймаються  до 18 лютого 2019 року  за  адресою:   м. Рівне  вул. Курчатова 16-б.

Відповідно до ч.6, ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції  подаються  громадянами  у  письмовому  вигляді   із   зазначенням  прізвища,   ім’я та по батькові,  місце  проживання,  особистим  підписом  і  повинні  містити  обґрунтування          з  урахуванням  вимог законодавства, будівельних норм,  державних стандартів та правил.

Презентація «Детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 0,6838га з цільовим призначенням  для будівництва та обслуговування будівель торгівлі на території Привільненської сільської ради Дубенського району Рівненської області» буде проходити   18 лютого 2019 року  о  10.00  год. в приміщенні сільської ради  с. Привільне, вул. Грушевського,2.