Привільненська громада
Дубенський район, Рівненська область

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТІВ РЕГУЛЯТОРНИХ АКТІВ

ПРИВІЛЬНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Дубенського району Рівненської області

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ
ПРОЕКТІВ РЕГУЛЯТОРНИХ АКТІВ

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», пункту 24 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Привільненська сільська рада повідомляє про оприлюднення проектів регуляторних актів рішень Привільненської сільської ради та аналізу регуляторного впливу до них.

Назва регуляторного акта:

1.Про встановлення ставки акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на території Привільненської сільської ради.

2.Про місцеві податки і збори (податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки) на 2020 рік.

3.Про встановлення ставки транспортного податку на території Привільненської сільської ради.

4.Про встановлення ставок єдиного податку на території Привільненської сільської ради на 2020 рік.

5.Про місцеві податки і збори (плата за землю).

Проекти регуляторних актів рішень Привільненської сільської ради та аналіз регуляторного впливу до них буде розміщено 10 травня 2019 році на офіційному веб-сайті Привільненської сільської ради (pryvilnenska-gromada.gov.ua).

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх обєднань приймаються в письмовій формі протягом 1 (одного) місяця з дати опублікування проектів регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу до них на офіційному веб-сайті Привільненської сільської ради (pryvilnenska-gromada.gov.ua) за адресою (35622, Рівненська область, Дубенський район, с.Привільне, вулиця Грушевського, 2 тел.54-1-10).« повернутися до списку оголошень