Привільненська громада розпочинає співпрацю із проектом програми USAID “АГРО”

Дата: 10.08.2022 15:55

Фото без описуПривільненська, Гощанська та Рівненська громади, за співпраці із Агенцією регіонального розвитку Рівненської області в числі 6 груп громад з Рівненської, Волинської, Тернопільської, Чернігівської, Закарпатської та Івано-Франківської областей-партнерів проекту "Пілотне впровадження ініціативи із розвитку громад" в рамках програми USAID “АГРО”. Така співпраця передбачає роботу, що сприятиме місцевому економічному розвитку та розвитку місцевого бізнесу.

Першим кроком з реалізації проекту "Пілотне впровадження ініціативи із розвитку громад" в рамках програми USAID “АГРО” став тренінг зі збору первинної інформації щодо місцевого економічного розвитку та настроїв бізнесу. В ході навчання представники Привільненської громади та громад-партнерів проекту із 6-ти областей України  ознайомилися з підходами та інструментами для організації та проведення польових досліджень, від визначення мети дослідження до аналізу та інтерпретації результатів.

«Тренінг є важливою складовою проекту та допоможе громадам-учасницям краще визначити ключові потреби та очікування місцевого бізнесу» - відзначили представники проекту.