Привільненську ОТГ відвідали представники Дубенського центру зайнятості

Дата: 09.08.2017 15:59

Фото без описуДля вивчення потреб громад та надання методичної кваліфікованої допомоги щодо виконання повноважень у сфері соціального захисту населення в умовах децентралізації влади фахівці Дубенського центру зайнятості відвідали Привільненсську громаду.

В ході бесіди обговорено питання перспектив розвитку громади та створення робочих місць у сфері побуту. Фахівці центру зайнятості надали інформацію щодо можливості отримання одноразової виплати допомоги по безробіттю для початку розвитку підприємництва. Щодо професійного навчання населення для ефективної роботи на об’єктах господарювання територіальної громади, у тому числі підготовки кочегарів для опалюваного сезону.