Про встановлення ставок єдиного податку на території Привільненської сільської ради на 2020 рік

ПРИВІЛЬНЕНСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

ДУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ  РІВНЕНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

/восьме скликання/

Р І Ш Е Н Н Я

_____                                                                                           від „___ ” ________ 2019року

Про встановлення ставок єдиного
податку на території Привільненської
сільської ради на 2020 рік

Відповідно до пункту 24 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 7, статті 10, статті 11, статті 13 розділу І, статті 293 розділу ХІV Податкового кодексу України №2755-VІ від 02.12.2010 року (зі змінами та доповненнями) (далі Кодекс), на виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 №1160-ІV (зі змінами та доповненнями), сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.Встановити ставки єдиного податку для фізичних осіб – підприємців, які здійснюють господарську діяльність, згідно додатку №1 та додатку №2.

1.1. Платники єдиного податку

1.1.1. Суб’єкти господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності визначаються пунктом 291.4 ст.291 ПКУ.

1.2. Порядок визначення доходів та їх склад для платників єдиного податку першої – третьої груп

1.2.1. Порядок визначення доходів та їх склад для платників єдиного податку першої – третьої груп визначено відповідно до ст.292 ПКУ.

1.3. Ставки податку

1.3.1. для першої групи платників єдиного податку - 10 відсотків розміру прожиткового мінімуму, встановленого на 01 січня звітного (податкового) року.

1.3.2. для другої групи платників єдиного податку – 20 відсотків розміру мінімальної зарплати, встановленої на 01 січня звітного (податкового) року.

1.3.3. для третьої групи платників єдиного податку – 5 відсотків доходу.

1.4. Затвердити Положення про єдиний податок (Додаток № 3).

1.5. Податковий (звітний) період визначено відповідно до ст.294 ПКУ.

1.6. Порядок нарахування та строки сплати єдиного податку визначаються відповідно до ст.295 ПКУ.

1.7. Рішення сільської ради № 276 від 29 грудня 2011 року «Про прийняття ставок єдиного податку по відповідних видах господарської діяльності для  першої та другої груп платників єдиного податку»  вважати таким,що втратило чинність.

1.8. Відповідальність платника єдиного податку визначається відповідно до ст.300 ПКУ.

1.9. Оприлюднити дане рішення на інформаційному стенді та веб-сайті сільської ради.

1.10. Дане рішення вступає в силу з 01 січня 2020 року.

1.11. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань  бюджету, фінансів,тендернї політики та планування соціально-економічного розвитку.(голова комісії Грицюк Т.Д.).

Сільський голова                                               Ю.В.Момотюк

Детальніше за посиланням: