Привільненська громада
Дубенський район, Рівненська область

Новини

Керівники Привільненської ОТГ взяли участь у сесії Малосадівської сільської ради

Дата створення: 09:24 16.01.2019

На запрошення виконавчого апарату Малосадівської сільської ради голова та заступник голови Привільненської ОТГ взяли участь у засіданні Малосадівської сільської ради, на якому було розглянуто підсумки голосування щодо приєднання Малосадівської громади до існуючих ОТГ.

Процес приєднання Іваннівської сільської ради до Привільненської ОТГ на фінішній прямій

Дата створення: 12:40 14.01.2019

Рішенням позачергових сесії Привільненської та Іваннівської сільських рад 11.01.2019 року, на підставі висновку Рівненської обласної державної адміністрації щодо відповідності проектів рішень Привільненської, Іваннівської сільських рад Дубенського району «Про добровільне приєднання територіальної громади сіл Іванє, Бортниця, Зелене, Кривуха, Кліщина Лебедянка Іваннівської сільської ради Дубенського району Рівненської області» Конституції та законами України, були прийняті рішення щодо добровільного приєднання територіальної громади сіл Іваннє, Бортниця, Зелене, Кривуха, Кліщиха та Лебедянка Іванівської сільської ради до Привільненської ОТГ. Но позачергові сесії до громад завітав народний депутат  України Олександр Дехтярчук, який побажав подальших успіхів громад та пообіцяв й надалі сприяння їх розвитку.

Учениця Привільненської ОТГ учасниця Школи "Агенти змін.Діти" для проактивних підлітків!

Дата створення: 15:36 02.01.2019

Проект "Агенти змін.Діти" - «Підлітки змінюють громади в Україні через громадянську освіту» - це проект з популяризації неформальної громадянської освіти в Україні, який розпочався 1 квітня 2018 року за фінансової підтримки Фонду Демократії ООН (UNDEF) та виник на основі Школи з громадянської та волонтерської участі та патріотичного виховання «Агенти змін» НЦ “МАНУ”.

Щирі вітання

Дата створення: 16:43 29.12.2018

Привільненська та Тараканівська ОТГ задекларували намір співпрацювати над створенням ЦНАПу

Дата створення: 14:22 28.12.2018

Згідно договору про співробітництво територіальних громад, в рамках Проекту U-LEAD з Європою керівники Привільненської та Тарканівської ОТГ підписали декларацію про наміри щодо створення Центру надання адміністративних послуг для населення об’єднаних громад.

Річниця з моменту створення та відкриття другої групи в Молодавському дошкільному закладі

Дата створення: 13:35 22.12.2018

Рівно рік тому в Молодаво відбулась подія на яку чекали і дорослі і малі. В громаді відкрили довгоочікуваний дошкільний заклад, а сьогодні гарним подарунком для молодавських діток стало відкриття другої групи закладу. На свято до громади завітав народний депутат України Олександр Дехтярчук, виконавчий директор ТзОВ «Агро-Класік» Тамара Білоусова, голова Мирогащанської ОТГ Світлана Соборук, керівники установ Привільненської ОТГ та гості із сусідніх громад.

В Привільненській громаді затверджено паспорт безпеки ОТГ

Дата створення: 13:04 22.12.2018

Нещодавно на території Привільненської ОТГ проведено ряд сесій на яких затверджено бюджет сільської ради на 2019 рік, затверджено Програму забезпечення безпеки та Паспорту безпеки ОТГ. Схвалено проект рішення про добровільне приєднання Іваннівської сільської ради до Привільненської ОТГ та програму фінансування ремонту доріг на території Привільненської ОТГ у 2019 році.

Привільненська ОТГ продовжує роботу над розвитком безпеки громади

Дата створення: 11:44 17.12.2018

В рамках проекту «Вартові безпеки», учасником якого є Привільненська ОТГ, на території громади проведено 2-денні навчання «Будь першим на місці події». Під керівництвом вмілих тренерів медики, педагоги та активна молодь отримували нові знання, вміння та практичні навики з питань домедичної допомоги. Учасники заходу освоїли алгоритм роботи та методику надання першої домедичної допомоги постраждалим. Навчились, першочергово, дбати про власну безпеку під час такої роботи.

Вчитель Привільненської ЗОШ - "Вчитель року 2018" у номінації Захист Вітчизни

Дата створення: 10:01 07.12.2018

Викладач фізкультури Привільненської ЗОШ І-ІІІ ступенів Привільненської ОТГ Вадим Здолбіцький став переможцем у І етапі зонального конкурсу «Вчитель року 2018» у номінації Захист Вітчизни (Дубенський, Млинівський райони та м.Дубно).

Керівник Привільненської ОТГ Юрій Момотюк отримав Подяку від Прем’єр-міністра України

Дата створення: 09:36 07.12.2018

Напередодні Дня місцевого самоврядування сільському голові Привільненської ОТГ Юрію Момотюку головою Рівненської ОДА Олексієм Муляренком вручено Подяку від Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.