Привільненська громада
Дубенський район, Рівненська область

Новини

Народному жіночому ансамблю «Джерело»- 25!

Дата створення: 17:32 13.11.2018

Нещодавно в Будинку культури с.Привільне відбувся святковий концерт приурочений 25-річчю з дня створення народного жіночого вокального ансамблю «Джерело» та Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва. На свято до громади завітали гості та партнери громади – представники головного управління ДСНС в Рівненській області, голова Дубенської РДА, начальник відділу культури та директор Будинку культури Дубенської РДА.

Учні Привільненської ОТГ вчаться запобігати надзвичайним ситуаціям у веселий спосіб за допомогою інтерактивної гри «Рікленд»

Дата створення: 16:05 12.11.2018

Рікленд – навчальна настільна гра, яка була розроблена за прототипом гри «Riskland» від UNISEF/UNISDR. Вона дозволяє зрозуміти як деякі дії можуть зменшити вплив надзвичайних ситуацій, а інші – підвищити нашу вразливість . Ідучи шляхом гри учні можуть просуватися вперед, а іноді будуть вимушені відступити назад. На деяких полях знадобляться картки з питаннями, відповіді на які націлені на те, щоб допомогти дізнатися про запобігання надзвичайним ситуаціям.

Голова Привільненської ОТГ учасник Ради регіонального розвитку під головуванням Президента України

Дата створення: 11:40 12.11.2018

Голова Привільненської ОТГ Юрій Момотюк увійшов до складу делегації від Рівненщини та бере участь у засіданні Ради регіонального розвитку під головуванням Президента України Петра Порошенка.

Голосування за проекти Бюджету участі розпочато!

Дата створення: 12:45 09.11.2018

Протягом місяця, в рамках проекту «Бюджет участі», на території Привільненської ОТГ був оголошений конкурс проектів серед членів територіальної громади для реалізації їх ініціатив з розвитку освіти, культури, медицини, спорту та інфраструктури.

В Привільненській ОТГ відремонтовано чергову дорогу

Дата створення: 12:39 09.11.2018

Сучасну дорогу з твердим покриттям (білощебенева) влаштовано в с.Молодаво Третє по вул.Квітнева. Дана дорога фінансується за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Рівненської області та співфінансується Привільненською сільською радою.

Привільненську ОТГ відвідали представники USAID та Pease Corps

Дата створення: 14:53 07.11.2018

6 листопада в рамках моніторингового візиту Привільненську громаду відвідали представники Агентства США з міжнародного розвитку та Корпусу Миру США в Україні.

Розвиток освіти в умовах реформи з децентралізації: бачення та перспективи

Дата створення: 14:50 07.11.2018

Саме на цю тему протягом дня спілкувались керівництво та представники освіти трьох ОТГ Рівненщини: Привільненської, Бугринської та Острожецької.

Привільненська ОТГ запрошує на свято

Дата створення: 14:31 05.11.2018

Підсумки роботи Привільненської ОТГ

Дата створення: 21:07 19.10.2018