Привільненська громада
Дубенський район, Рівненська область

Новини

Голова Привільненської ОТГ доповідав перед Президентом України

Дата створення: 17:20 19.03.2019

Голова Привільненської ОТГ взяв участь у засіданні Ради регіонального розвитку під головуванням Президента України Петро Порошенко. Окрім обласних та міських очільників, на зустріч з главою держави прибули голи районних рад та адміністрацій, керівники ОТГ, представники бізнесу, духовенства, керівники комунальних підприємств та закладів Рівненщини. Були присутні також народні депутати від Рівненщини Олександр Дехтярчук, Юрій Вознюк та Василь Яніцький.

Делегація Привільненської ОТГ- учасник всеукраїнської конференції “Безпечна громада. Спільний інтерес, спільна відповідальність”

Дата створення: 13:44 04.03.2019

Нещодавно представники Привільненської громади мали можливість взяти участь у всеукраїнській конференції “Безпечна громада. Спільний інтерес, спільна відповідальність”. Організаторами даного заходу виступили Інститут миру та порозуміння та Міжнародний фонд «Відродження». В ході заходу говорили про безпеку, як стратегічний напрямок розвитку місцевих громад, ознайомились із успішними кейсами безпекових проектів та напрямками взаємодії поліції і громади.

Концерт-реквієм пам’яті героїв Небесної Сотні «Герої не вмирають!» у Привільному

Дата створення: 11:18 21.02.2019

День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні. До Будинку культури с.Привільне зійшлось більше 200 громадян, аби вшанувати хвилиною мовчання та згадати Героїв небесної Сотні.

На Черешнівці відремонтовано ФАП

Дата створення: 13:54 20.02.2019

З метою створення умов для надання якісних медичних послуг населенню Привільненської ОТГ, за рахунок власних коштів громади проведено капітальний ремонт фельдшерсько-акушерського пункту с.Черешнівка. Найближчим часом в даній медичній установі також буде оновлено матеріально-технічну базу.

У клубі с.Молодаво Друге розпочато ремонтні роботи

Дата створення: 13:12 20.02.2019

Згідно плану соціально-економічного розвитку Привільненської ОТГ  наразі проводяться ремонтні роботи в приміщенні клубу с.Молодаво Друге. Попередньо тут замінено вікна та облаштовано систему опалення .

Запрошуємо

Дата створення: 23:33 18.02.2019

Бюджет участі Привільненської ОТГ: 9-ть проектів загальною вартістю понад 720 000 гривень

Дата створення: 23:21 18.02.2019

У 2019 році в рамках проекту «Бюджет участі» на території громади буде реалізовано 9-ть проектів ініціативних груп Привільненської ОТГ. Загальна варість проектів сягає понад 720 000 гривень.

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата створення: 11:47 15.02.2019

Щорічно 15 лютого відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав - День пам'яті. Саме в цей день, святкують річницю під час якої було виведено війська з Афганістану в 1989 році.

Медицина Привільненської ОТГ стала автономною та матиме автомобіль швидкої допомоги

Дата створення: 11:13 15.02.2019

Засідання сесії Привільненської ОТГ було цікавим та довготривалим. Депутатами розглянуто 30 питань порядку денного та понад 30 звернень громадян.

Рада місцевого розвитку Привільненської ОТГ

Дата створення: 19:49 31.01.2019

30 січня в приміщенні Будинку культури відбулося засідання Ради місцевого розвитку Привільненської ОТГ. В ході заходу сільський голова Юрій Момотюк коротко окреслив досягнення громади в ході проведення реформи з децентралізації. Заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації Олександр Корнійчук відмітив Привільненську ОТГ, як одну з найкращих у Рівненській області, а директор Рівненського Центру розвитку місцевого самоврядування Руслан Сивий окреслив першість громади у рейтингу ОТГ Рівненщини щодо капітальних видатків на 1 мешканця, власних доходів, тощо. Голова Дубенської районної державної адміністрації Юрій Парфенюк наголосив на вагомому розвитку громади серед об’єднаних громад Дубенщини та коротко зупинився на досягненнях Дубенщини за попередній період.