Привільненська громада
Дубенський район, Рівненська область

Новини

Депутатський корпус Привільненської ОТГ посилили новообрані депутати Іваннівської громади

Дата створення: 12:27 19.07.2019

16 липня відбулась історична подія Привільненської ОТГ – перше спільне засідання виконавчого комітету та депутатів Привільненської громади в склад яких долучились 8 депутатів із населених пунктів Іванніської сільської ради. Новообраних депутатів не тільки представили, а й відразу залучили до прийняття важливих рішень об’єднаної громади. Відтак, на сесії Привільненської сільської ради було розглянуто 25 питань порядку денного та понад 24-ри звернення громадян.

Кабінет хімії Привільненської ЗОШ поповнився новим обладнанням

Дата створення: 20:23 09.07.2019

Завдяки партнерству з компанією Енглер та Interschool, яка є виробником шкільного обладнання Interschool (ТМ) Привільненській школа поповнилася новим навчальним обладнанням. Комплект обладнання для навчального кабінету хімії Interschool (ТМ) сприятиме зростанню зацікавленості дітей у навчанні природничими науками.

Запрошуємо до цікавого проекту

Дата створення: 20:21 09.07.2019

Свято Івана Купала в Привільненській ОТГ зібрало понад 200 гостей з різних куточків громади

Дата створення: 17:17 08.07.2019

Гарною традицією Привільненської ОТГ є відзначення одного з найбільш таємничих і магічних свят, що дісталося нам від наших пращурів Івана Купала, яке відбулось у ніч з 6-го на 7-ме липня на території с.Молодаво Перше. Театралізоване дійство, святковий концерт, багаття, конкурси та розваги просто неба цього вечора об’єднали членів Привільненської ОТГ, ряди якої вже поповнили представники Іваннівської громади. 

В громаді продовжують ремонтувати вулиці населених пунктів

Дата створення: 19:07 05.07.2019

В Привільненській ОТГ розпочато ремонт вул.Квітнева, що у с.Дубрівка

Запрошуємо на свято!

Дата створення: 12:52 03.07.2019

У Молодавській ЗОШ розпочалась підготовка до нового навчального року

Дата створення: 13:10 01.07.2019

На території Молодавської ЗОШ І-ІІ ступенів розпочався «робочий безлад». Силами працівників навчального закладу та батьків, за підтримки Привільненської сільської ради проводиться капітальні ремонти внутрішніх приміщень школи. 

В Привільненській ОТГоблаштовується територія комунального підприємства та тимчасове приміщення пожежного депо

Дата створення: 13:05 01.07.2019

Комунальне підприємство «Господар» та місцева пожежна команда тимчасово будуть сусідами. Власними силами обох підприємств (за фінансової підтримки Привільненської сільської ради) облаштовується база комунального підприємства, будується пожежне депо та облаштовується територія для зберігання будівельних матеріалів, техніки спеціального призначення, облаштовується пункт передрейсового огляду автотранспорту.

В Привільному відремонтовано чергову дорогу місцевого значення

Дата створення: 13:02 01.07.2019

Нещодавно, власними коштами бюджету Привільненської ОТГ відремонтовано частину вулиці вул.Першотравнева що в с.Привільне.