Відкриття оновленого ФАПу в с.Дубрівка

Нещодавно, громада села Дубрівка Привільненської об’єднаної територіальної громади Дубенського району відзначали довгоочікуване свято - відкриття сучасного ФАПу, відремонтованого за сприяння проекту ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-3". Особливість цього проекту в тому, що недавно створена на території Привільненської ОТГ громадська організація «Розумна громада» всього за 4 місяці зуміла розробити, відстояти та успішно реалізувати мікропроект «Комплексні енергозберігаючі заходи в приміщенні фельдшерсько-акушерського пункту с.Дубрівка Дубенського району Рівненської області шляхом проведення капітального ремонту».

Загальна вартість робіт сягнула 313 тисячі гривень. З них внесок громади – 15650 грн., підтримка з боку проекту МРГ – 135600 грн., кошти Привільненської сільради – 161750 грн. Додаткові роботи вартували місцевому бюджету 150 тис грн., адже окрім запланованого, у медустанові на благо людям придбано ще й медобладнання, меблі, влаштовано огорожу та вимощено доріжки. Відтепер люди тут отримуватимуть на порядок якісніші медичні послуги в комфортних умовах.
На відкриття Дубрівського ФАПу завітали гості – представники проекту МРГ, офісу реформ Асоціації міст України, регіонального офісу програми «U-LEAD з Європою», а також Народний депутат України Олександр Дехтярчук, котрий високо оцінив внесок проекту МРГ у посилення спроможності громад області, відзначив заповзятість та рішучість жителів Привільненської ОТГ. У подарунок від народного депутата ФАП отримав інгалятор, який був такою необхідністю тут.
Як і у більшості громадах, Привільненці вже за два роки відчули немало благ і користі від об’єднання – люди кажуть, що стільки позитивних змін як тепер, не пам’ятають за останні 20 років!