СЕО с.Панталія

Привільненська сільська рада Дубенського району Рівненської області повідомляє про початок процедури визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Генерального плану  території населеного пункту с. Панталія Привільненської сільської ради Дубенського району Рівненської області.

Замовник стратегічної екологічної оцінки Генерального плану села Панталія-Привільненська сільська рада.

Процедура громадського обговорення обсягів СЕО генерального плану триватиме 15 днів з дати опублікування даного оголошення.

Письмові зауваження від громадян прийматимуться в приміщення сільської ради за адресою: Рівненська обл.., Дубенський р-н, с. Привільне, вул.. Грушевського,2

http: //pryvilnenska-gromada.gov.ua

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування – відсутні.