Рівненська область, Дубенський район

04 Січня, 2021 р., 16:18
Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста ІІ-категорії землевпорядника Привільненської сільської ради.

23 Грудня, 2020 р., 12:47
Привільненська  сільська рада оголошує конкурс  на заміщення вакантної посади спеціаліст ІІ категорії – фахівець з публічних закупівель Привільненської сільської ради.

22 Грудня, 2020 р., 10:23
    Привільненська  сільська рада оголошує конкурс  на заміщення вакантної посади головного спеціаліста фінансового відділу Привільненської сільської ради.

16 Грудня, 2020 р., 09:42
Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку:

09 Грудня, 2020 р., 17:50
Оголошення про проведення конкурсу на посаду консультанта комунальної установи «Привільненський Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Привільненської сільської ради Дубенського району Рівненської області.

04 Грудня, 2020 р., 19:21
Перше пленарне засідання Привільненської сільської ради 8 скликання

24 Листопада, 2020 р., 15:15
Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста фінансового відділлу Привільненської територіальної громади