Рівненська область, Дубенський район

18 Червня, 2021 р., 16:55
Виконавчий комітет Привільненської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування:
01 Червня, 2021 р., 09:25
Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документу державного планування - "Розроблення детального плану території земельної ділянки орієнтованою площею 42,9215 га з цільовим призначенням для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель і споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості за межами с.Молодаво Друге на території Привільненської сільської ради Дубенського району Рівненської області для створення індустріального парку"

30 Квітня, 2021 р., 13:37
Як повідомила заступник начальника Головного управління ДПС у Рівненській області Зоя Хоній, на території області діяльність в сфері торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами здійснюють 2178 суб’єктів господарювання та 55  СГД які реалізують у роздріб пальне. За три місяці поточного року платниками акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів  сплачено до місцевих бюджетів області  33,5 млн. грн., що на 1,2 млн. грн. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

30 Квітня, 2021 р., 13:37