Турнір з волейболу в Привільненській ЗОШ

Сьогодні, з нагоди Дня здорового способу життя, відбувся дружній турнір з волейболу між педагогами та учнями школи.

За честь педагогів змагалися директор школи Віталій Крамчинський, волонтер Корпусу Миру США в Україні Максимміліон Хемм, вчитель фізкультури Вадим Здолбіцький, вчитель географії Сергій Карпюк, педагог-організатор Роман Кіріченко та вчитель інформатики Марія Харинюк.

До складу іншої команди увійшли учнень 7-го класу Роман Олійник, учні 8-го класу Юлія та Роман Гандзюки, Ілля Складчіков, Олександр Зіновій та учні 9-го класу Іван Федюшко, Людмила Черниш, Діма Борак.

В «нерівному бою» чесно та справедливо здобула перемогу команда учнів з рахунком 2:1.

В ході спілкування з педагогами з’ясувалось, що вони не розчаровані грою, адже отримали багато незабутніх вражень та позитивних емоцій.

Тож бажаємо успіху та перемог всім учасникам змагань в подальших матчах!