День працівника культури в Привільному

Дата: 17.11.2017 09:43

9 листопада в приміщенні Будинку культури с.Привільне відбулося святкове дійство з нагоди професійного свята – Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.

З вітальним словом до працівників культури звернувся сільський голова Юрій Момотюк та спеціаліст з питань культури, молоді та спорту Любов Загребельна.

За високі досягнення у професійній діяльності, почесною грамотою відзначено художнього керівника Будинку культури с.Привілне Тетяну Пенц. Учасники жіночого вокального ансамблю «Джерело» отримали подарункові сертифікатами.

До святкового концерту долучились учасники художньої самодіяльності громади та навчальні заклади – вихователі та вихованці ДНЗ «Бджілка», учні Молодавської та Привільненської шкіл.