ДО СЕРЦЯ МАТЕРІ  ГОРНУСЬ

Дата: 31.05.2017 11:24

Фото без опису   Мама, матінка, матуся …

Скільки ніжності, тепла і любові у цьому слові, що називає людину, яка для всіх найближча, найдорожча, найрідніша. Мати - всьому початок. Мати - берегиня роду, домашнього вогнища. Саме вона є тією ниточкою, яка єднає всю родину, вона - корінь життя, та квітка, промінь якої ніколи не в’яне, а роквітає з плином літ усе ясніше.

В травні, коли прокидається від сну природа, коли дзвенить у блакиті пташиний спів, теплий весняний вітер приносить нам свято Матері.

У неділю, 14 травня в Будинку культури с.Привільне відбувся святковий концерт “До серця матері горнусь”. Скільки ніжних слів звучало зі сцени в цей день на адресу дорогих і милих, ніжних і турботливих матусь.

Фото без опису   Всіх присутніх у залі привітав сільський голова Ю.В.Момотюк. Як завжди, окрасою свята став виступ найменших учасників концерту- вихованців дитячого садочка  “Бджілка”.Теплими оплесками глядачі зустрічали виступ танцювального колективу “Зодіак” (керівник Леся Гандзюк), новостворено дитячого ансамблю “Веселка”. Гарну виконавчу майстерність продемонстрували вокальні ансамблі “Джерело”  та “Барви”. Гарною окрасою  до дівочого ансамблю “Барви”  став колоритний баяніст (Валентина Новосад), який розвеселив публіку та викликав шквал оплесків.Чудово звучали пісні у виконанні солістів Юлії Кравцової та Дарини Момотюк, Ані Гроголь,Наталії Якути,Тетяни Пенц. Особливо проникливо і щемливо звучали легенди та вірші про матусь, які з душевною теплотою читали Анжеліка Варжеха, Вікторія Івчук, Роман Шафрай, Каріна Гапонюк, Марія Юхимчук та ведучі свята Інна Івчук і Тетяна Гончарук.

Аналогічний святковий концерт відбувся і в клубній установі с.Молодаво Третє.

.Ніщо не вічне , вічні матері…   Уже й тоді, як нікому стрічати,   Допоки сонце сяє нам вгорі

У кожного живе у серці мати.