Привільненська громада
Дубенський район, Рівненська область

В Привільненській ОТГ з’явиться вуличне відеоспостереження

Незабаром у селах Привільне та Молодаво буде облаштовано 8 камер відеоспостереження, таке рішення депутатським корпусом Привільненської сільської ради було прийнято одноголосно. Також на черговій сесії Привільненської сільської ради, 20 березня, було внесені зміни до бюджету сільської ради на 2018 рік, надано субвенцію 4-му Державному пожежно-рятувальному загону, затверджено перелік платних послуг, які надаватиме комунальне підприємство «Господар».

В ході засідання, депутатським корпусом Привільненської ОТГ було розглянуто клопотання Дубенської міської ради щодо можливості співпраці в сфері надання адміністративних послуг. Зважаючи на те, що наразі в ОТГ розпочаті роботи з виготовлення проектно-кошторисної документації для відкриття ЦНАПу, наявністю придбаного спонсорами офісного обладнання та особи, що найближчим часом зможе працювати в даному напрямку, депутати Привільненської громади прийняли рішення відмовити в започаткуванні даної співпраці з Дубенською міською радою.

У зв’язку із проведенням ремонтних робіт адмінприміщення Привільненської сільської ради, чергову сесію було проведено в приміщення дошкільного закладу «Бджілка». Із 14-ти депутатів, в залі були присутніми 11-ть. На сесію завітали дільничний інспектор поліції та представник служби  надзвичайних ситуацій.

 

 

 « повернутися до списку новин