Привільненська громада налагоджує співпрацю із поліцією

Дата: 23.03.2018 13:02

Нещодавно, з метою профілактичних заходів до Привільненської ЗОШ І-ІІІ ступенів завітали дільничний офіцер поліції, старший лейтенант Тарас Огороднічук та капітан поліції Мирослава Вжос.

В ході бесіди, представники поліції  оговорили основні  кримінальні злочини неповнолітніх та покарання за їх вчинення. Детально зупинились на правилах дорожнього руху пішоходів.

Варто відмітити, що на черговій сесії сільської ради було підтримано ініціативу дільничного інспектора, щодо початку робочого дня в Привільненській громаді.

На разі Привільненської сільська рада має намір докласти всіх зусиль для того, аби дільничний інспектор проводив роботу виключно на території Привільненської об’єднаної територіальної громади.