Привільненська ОТГ - переможець конкурсу «Створення безпечного середовища для людей в об’єднаних територіальних громадах»

Дата: 26.03.2018 16:55

Фото без описуЗа результатами відбору експертної ради РОГО ««Комітет виборців Ураїни», Привільненська об’єднана територіальна громада увійшла до числа 8-ми ОТГ Рівненської області, де реалізовуватиметься проект «Створення безпечного середовища для людей в об’єднаних територіальних громадах» за фінансової "підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

В рамках проекту у 8-ми  пілотних громадах проводитиметься комплекс заходів з підвищення спроможності місцевих органів влади, направлених на вирішення проблем і зниження ризиків громадської, пожежної, екологічної, продовольчої та інших безпек. Також у цих ОТГ експерти зроблять глибинний аналіз існуючої ситуації та документів, з’ясують бачення мешканців і працівників органів місцевої влади, нададуть допомогу в розробці і впровадженні безпекових заходів, направлених на поліпшення ситуації в громаді із залученням усіх зацікавлених сторін.

"При проведенні відбору перевага була надана тим громадам, які у своїх листах-згодах вказали найбільш переконливі аргументи важливості реалізації проекту у громаді, зазначили свої територіальні проблеми (загрози), що впливають на безпекову ситуацію, показали готовність органу місцевого самоврядування громади виділяти з місцевого бюджету кошти на впровадження безпекових заходів та / або приймати рішення з цього питання" - повідомляють в інформаційному відділі РОГО КВУ.

Дякуємо за довіру Рівненській обласній громадській органіації "Комітет виборців України"!