«Великодній кошик» від Привільненської ОТГ

Дата: 14.04.2018 16:28

Фото без описуЩорічно, у світлий післявеликодній тиждень, в районному Будинку культури проводиться виставка «Великодній кошик». Умільці з різних сіл Дубенщини з року в рік дивують глядачів своїми витворами на пасхальну тематику. Тут традиції переплітаються з сучасністю, адже на цій виставці можна побачити як традиційні великодні кошики, так і різноманітні весняно-пасхальні композиції , виконані у різних техніках сучасного мистецтва.

Привільненська громада також представила свій великодній стіл, на якому були зібрані вироби наших місцевих умільців, які були гідно оцінені глядачами, адже наш цьогорічний великодній стіл був особливо багатим. «Очі розбігались» від побаченої краси, тому журі вирішило не визначати переможців, адже на кожному столі були витвори гідні уваги. Фото без опису

Щиро дякуємо усім нашим майстриням з сіл Привільне та Молодаво, що підготували і показали свої твори на виставці, аби глядачі могли переконатися, що у нашій громаді багато талановитих людей з дійсно «золотими руками», які мають бажання творити і презентувати плоди своєї творчості глядачам.