Привільненська громада
Дубенський район, Рівненська область

Привільненській ОТГ передано пожежний автомобіль

Налагоджена співпраця Привільненської громади та ДСНС приносить вагомі результати для громади.

В ході проведення дня цивільного захисту в Привільненській ОТГ представники 4-го державного пожежно-рятувального загону ДСНС України в Рівненській області передали голові громади пожежний автомобіль. Зроблено ще один крок, який стане запорукою безпеки громади та добровільної пожежної команди «Фенікс».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Варто відзначити, що наразі Привільненська громада є учасником проекту "Вартові безпеки" та має можливість відвідувати його навчальні сесії. Проект сприятиме розвитку громадянського суспільства в Україні, як складової частини національної безпеки, невід'ємною частиною чого є розвиток добровільних пожежних дружин, "Сусідської варти" (помічників поліції).
Вчитиме розбудові національної стійкості, використанні в роботі пожежних команд новітніх інформаційних технологій (кібербезпека) та каналів оповіщення громад.

 

 

 

 

 

Щиро дякуємо за підтримку Привільненської громади в напрямку протипожежної безпеки начальнику 4-го державного пожежно-рятувального загону ДСНС України в Рівненській області Михайлу Домарацькому!

Пропонуємо переглянути відеосюжети заходу за посиланнями:

http://ndtv.com.ua/news/den-tsivilnogo-zahistu-v-privilnenskiy-otg/

https://www.youtube.com/watch?v=rjjXNFSOW0s&feature=youtu.be&app=desktop

 

 « повернутися до списку новин