Оголошення про громадські слухання

Дата: 02.07.2017 17:18

Громадські  слухання

Привільненська  сільська рада повідомляє  про початок громадського обговорення щодо  врахування  громадських  інтересів  у проекті   містобудівної  документації:

«Генеральний план села Панталія, Дубенського району, Рівненської області»

«Генеральний план села Панталія » розроблено на виконання рішення сільської ради від 17.02.2017 року №293, згідно  Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», з метою визначення територіального розвитку на проектний період з урахуванням перспектив, обґрунтованих раціональним використанням територіальних та природних ресурсів,  а також з метою оптимальної функціональної організації території населеного пункту.

Замовник  проекту:  Привільненська сільська рада.

Розробник проекту: Товариство з обмеженою відповідальністю «Крок Центр»,   м.Тернопіль.

З матеріалами проекту містобудівної документації  можна ознайомитися в приміщенні Привільненської  сільської  ради:  понеділок – п’ятниця   з 9.00 до 17.00 год. та на сайті  «Привільненська громада»

Відповідальний:  Ю.Здолбіцький

Пропозиції  та   зауваження  від  фізичних  та   юридичних  осіб приймаються  до 5 серпня 2017 року  за  адресою:   с.Привільне вул. Грушевського 2, адмінприміщення  сільської ради.

Відповідно до ч.6, ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції  подаються  громадянами  у  письмовому  вигляді   із   зазначенням  прізвища,   ім’я та по батькові,  місце  проживання,  особистим  підписом  і  повинні  містити  обґрунтування          з  урахуванням  вимог законодавства, будівельних норм,  державних стандартів та правил.

Презентація «Генерального плану села Панталія буде проходити 07 серпня 2017 року  о  10.00  год. в приміщенні сільської ради  с. Привільне, вул. Грушевського,2.