Привільненська молодь начавчалась бути високоефективними підлітками

Дата: 09.07.2018 14:19

Фото без описуВ рамках проекту по створенню Привільненського молодіжного центру на території Привільненської ОТГ проходили тренінги «7-м  звичок високоефективного підлітка». Протягом місяця привільненська молодь здобували 7-м звичок:

Звичка №1 – ПРОАКТИВНІСТЬ

Учасники заходів здобувалииь вміння брати відповідальність на себе і грати на випередження, будуть більш відповідально ставитись до свого життя і не чекати, коли з'являться проблеми, а займаєтися їх профілактикою вже зараз.

Фото без описуЗвичка №2- УЯВЛЯЙ КІНЦЕВУ ЦІЛЬ

Щоб скласти пазл, необхідно бачити фінальну картинку, інакше це або не можливо зробити або займе дуже багато часу. Щось схоже і з життям - не маючи перед собою картини того, яким має бути наше життя ми схибимо. Не можливо зробити вірний вибір, якщо не знаєш чого хочеш. Не маючи звички уявляти кінцеву ціль ми даремно гаятимемо час і не досягнемо того, що могло б привести до перемоги.

Звичка №3 - ПОЧИНАЙ З ВАЖЛИВОГО

В житті надто багато справ потребують нашої уваги. Якщо не сортувати їх, то незначні і малорезультативні справи заберуть увесь час, а те, що по справжньому збудовує - опиниться на периферії.

Саме тому важливо якомога раніше взяти на озброєння звичку починати з найважливішого.

Фото без описуЗвичка №4. ДУМАЙ ПРО ВЗАЄМОПЕРЕМОГУ

Є чотири варіанти, як працює сьогоднішній світ:

• Я виграв - ти програв - це короткий шлях до зневіри. З одного боку все є, але немає найголовнішого - стосунків з іншими.

• Я програв - ти виграв - позиція людей, які готові завжди поступитися заради щастя інших. Тільки правда в тому, що така стратегія нікому не приносить щастя.

• Я програв - ти програв - компроміс. Ніхто не отримав того, чого хотів.

• Я виграв - ти виграв - шлях до міцних стосунків і високих результатів.

Фото без описуДопомагати іншим досягати більшого і через це досягати більшого самим.

Звичка №5. РОЗУМІТИ ОТОЧУЮЧИХ.

Чи бувало у Вас враження, що ви говорите, а Вас не чують? А чи зустрічались із ситуацією коли Вам не вдавалось донести думку до співрозмовника? Спілкування та розуміння інших - це ціле мистецтво і ті хто опановує його - стають переможцями і насолоджуються життям.

Фото без описуЗвичка №6. ЕФЕКТИВНО ПРАЦЮВАТИ В КОМАНДІ
Важко переоцінити вміння роботи в команді. Шляхом проведення спеціальних тренінгових вправ учасники не просто розбирали теоретичні основи роботи в команді, але працювали в команді.

Звичка №7. ПОСТІЙНИЙ САМОРОЗВИТОК І ПРАГНЕННЯ ДО КРАЩОГО.

В результаті підлітки отримали розуміння того з яких сфер складається життя людини (інтелектуальна, фізична та соціально-емоційна складова) та навчилися піклуватись про себе в цих сферах.