З дітьми Привільненської ОТГ працювали волонтери зі США

Дата: 22.07.2018 18:30

Фото без описуПривільненська ОГТ стала однією із 4-х громад України де проводився літній табір "English camp"-2018. Аналогічні заходи для українських дітей було проведено у м.Дубно, на черзі м.Одеса та Київська область. Щодня із дітьми працювали 20-ть волонтерів зі США (Каліфорнія, м.Сакраменто) та церкви «Віфанія» м.Дубно. Організація літнього табору стала можливою завдяки співпраці громади із церквою «Віфанія» м.Дубно.

Різноманітна та цікава програма проведення літнього табору дозволила нашим дітям не лишень бавитись, а й навчатись християнським заповідям та підвищувати рівень володіння англійської із носіями мови. Щодня на дітей чекали цікаві заняття, забави, ігри та атракціони. Кожен із учасників табору отримав подаруно на згадку про "English camp"-2018.

Фото без описуПід час підведення підсумків проведення "English camp"-2018 у Привільному, керівники проекту відмітили активність та уважність наших діточок, а сільський голова Юрій Момотюк підкреслив важливість даних заходів для нашої громади. В ході зустрічі було окреслено можливі напрямки співпраці в майбутньому, а також передано солодкий подарунок від громади для волонтерів табору.Фото без опису

Фото без описуЩиро дякуємо американським та українським волонтерам, представникам церкви «Віфанія» за  табір "English camp"-2018 для Привільненських дітей!