Привільненська ОТГ запрошує мешканців громади прийняти участь у конкурсі «Бюджет участі/громадський бюджет»

Дата: 20.09.2018 17:36

Бюджет участі – демократичний процес, який надає можливість мешканцям Привільненської ОТГ брати участь в розподілі коштів сільського бюджету через створення проектів та/або голосування за них у сферах житлово-комунального господарства, освіти, охорони здоров’я, культури, соціального захисту, охорони навколишнього природного середовища, спорту.

Учасники конкурсу - члени Привільненської територіальної громади (які досягли 16-річного віку):

• Ваше місце проживання зареєстроване у Привільненській ОТГ, що підтверджується паспортом;
  • Ваше місце народження зареєстроване у громаді (підтверджується паспортом чи свідоцтвом про народження);
  • Підприємство, установа чи організація, де Ви працюєте, зареєстроване у громаді (підтверджується довідкою з місця роботи);
  • Ви навчаєтесь у громаді (підтверджується довідкою навчального закладу);
  • Ви володієте об’єктом нерухомості в громаді (підтверджується витягом з відповідного реєстру прав власності).

Основні напрямки конкурсу:

• Розвиток інфраструктури
  • Освіта
  • Охорона здоров’я
  • Культура
  • Соціальний захист
  • Охорона навколишнього природного середовища
  • Спорт

Сутність конкурсу полягає у фінансовій підтримці проектів, які наберуть найбільший рейтинг під час голосування громадян Привільненської ОТГ.

Максимальний розмір гранту «Бюджету участі» - 100 000 грн.

Ініціативна група, що подає проектну пропозицію на конкурс, повинна забезпечити не менше 10% бюджету проекту власним фінансовим внеском, або внеском своїх партнерів.

В рамках відкритого конкурсу не передбачена підтримка проектів, направлених на отримання прибутків, діяльність політичних інститутів, не фінансується заробітна плата.

Кінцевий термін реалізації проектів: листопад 2019 року

Останній термін подання проектних пропозицій: 19 жовтня 2018 року

Оголошення результатів конкурсу: до 15 грудня 2018 року

Пропозиція на отримання фінансування проекту повинна бути    особисто принесена до Привільненської сільської ради (каб.№1) чи надіслана за адресою: 35622, вул.Грушевського,2, с.Привільне, Дубенський район, Рівненська область (в паперовому та електронному варіантах).

Пакет конкурсних документів має містити:

-    заповнену проектну заявку відповідної форми;

-    бюджет проекту;

-    додатки (згідно положення).

Контактна особа:

Світлана Роїк