Привільненська ОТГ працює над створенням Центру надання адміністративних послуг для населення

Дата: 03.10.2018 16:41

Фото без описуПривільненську ОТГ, як учасника першого раунду відбору  учасників Фази Впровадження напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення, відвідали експерти Програми «U-LEAD з Європою» - регіональний спеціаліст Програми Ігор Бригілевич, координатор групи з відбору та оцінки програми Ольга Глазунова, спеціаліст із забезпечення якості програми Олександра Бакланова та спеціаліст Станіслав Ющик. Для реалізації проекту між Привільненською та Тараканівською ОТГ започатковано міжмуніципальне співробітництво в сфері надання адміністративних послуг для населення.

Експерти Програми провели аналіз спроможності Привільненської ОТГ для реалізації проекту за результатами якого для громади буде  створено список завдань по інституційному розвитку, вибрана модель ЦНАП, список необхідної матеріально-технічної бази (меблі, техніка, ПЗ), вибрано приміщення, розроблено рекомендації по дизайну та зонуванню ЦНАП.Фото без опису

Фаза впровадження триватиме до 2020 року і передбачає підтримку створення та модернізації до 600 ЦНАП включно зі створенням інформаційно-комунікаційної інфраструктури ЦНАП, з метою надання якісних та доступних адмінпослуг для населення.

Напрямки підтримки громади:

- Інституційна підтримка ЦНАП: налагодження інституційного функціонування ЦНАП, навчання персоналу, інформування та залучення мешканців;

Фото без опису- Матеріальна підтримка: забезпечення меблями, офісною технікою, програмним забезпеченням, розробка нового дизайну/зонування ЦНАП;

- Спеціальні види допомоги, що включають налаштування електронної системи керування чергою та мобільний ЦНАП.