Привільненська громада
Дубенський район, Рівненська область

Чергова сесія сільської ради

10 жовтня було проведено спільне засідання сесії Привільненської сільської ради та її виконавчого комітету. На засіданні були присутні 12-ть із 14-ти депутатів та 13-ть (із 17-ти) членів виконкому. На порядок денний засідання було винесено 32 питання.

Зокрема, депутатським корпусом було схвалено проект договору про співробітництво між Привільненскою, Мирогощанською та Тараканівською ОТГ в галузі спільного методичного кабінету; надано субвенції районному бюджету на придбання інсуліну для інсулінозалежних хворих жителів громади та оплату вартості послуг в галузі діяльності психолого-медко-педагогічних консультації навчальних закладів.

Внесено зміни до бюджету сільської ради на 2018 рік та затверджено Програму профілактики та боротьби зі злочинністю і корупцією на території Привільненської сільської ради.

Створено постійно діючу комісію з питань приватизації та започатковано моніторинг безпезкової ситуації на території Привільненської сільської ради.

Затверджено проектно-кошторисні документації на проведення ремонтних робіт на території громади та технічну документацію із землеустрою та ряд інших важливих питань.« повернутися до списку новин