Привільненська громада
Дубенський район, Рівненська область

Урочистості з нагоди Дня Захисника України

«Сила нескорених» - під таким гаслом 12 жовтня в Будинку культури с.Привільне пройшов урочистий захід, присвячений Дню захисника України. Привільненська громада вшанувала мужність і звитягу своїх воїнів, які захищають кордони України, схилили голову перед іменами загиблих героїв, висловили шану і вдячність матерям і батькам, які виховали гідних та сміливих синів.

Сільський голова Юрій Момотюк висловив слова подяки за мужність та героїзм під час виконання бойових завдань та побажав всіх благ для захисників нашої держави. А кожен із учасників антитерористичної операції були відзначені матеріальними допомогами Привільненської сільської ради.

Щирі слова вітань дня наших захисників лунали від керівництва, вихованців ДНЗ «Бджілка», учнів Привільненської та Молодавської шкіл, вокальних ансамблів «Джерело»(Привільне) та «Співочі серця» (Молодаво).

Нас єднає любов до рідної землі, до України. Виклики, які стоять перед українським народом ще не подолані, тож мусимо все зробити для того, щоб в єдності рухатись вперед. Ми низько вклоняємось тим, хто зі зброєю в руках захищає суверенітет нашої держави і її цілісність!

 

 

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин