Розвиток освіти в умовах реформи з децентралізації: бачення та перспективи

Дата: 07.11.2018 14:50

Фото без описуСаме на цю тему протягом дня спілкувались керівництво та представники освіти трьох ОТГ Рівненщини: Привільненської, Бугринської та Острожецької.

26 жовтня на території Привільненської ОТГ перебували делегації із Бугринської та Острожецької громад. Керівники та представники освіти ознайомились із установами соціальної сфери Привільненської громади та поділились напрацюваннями з розвитку сучасної освіти.

Зокрема Привільненські освітяни окреслили результати роботи методичного кабінету та розвиток закладів освіти після об’єднання. Представники Острожецької громади поділились досвідом роботи міжшкільної методичної ради. В ході засідання «круглого столу» освітяни та керівники громад також обговорили перспективи створення та діяльності опорних шкіл.