Привільненську ОТГ відвідали представники USAID та Pease Corps

Дата: 07.11.2018 14:53

Фото без опису6 листопада в рамках моніторингового візиту Привільненську громаду відвідали представники Агентства США з міжнародного розвитку та Корпусу Миру США в Україні.

Спеціаліст з розвитку Програми USAID Тамара Паливода та координатор Програми малих проектів Pease Corps Оксана Юрчук спілкувались із керівництвом громади та місцевими активістами про результативність проекту «Високі пригоди», що був реалізований на території Привільненської ОТГ за фінансової підтримки вищезгаданих організацій.

Гостям презентували позитивну динаміку розвитку молодіжного середовища в рамках проекту «Високі пригоди» та окреслили результати реалізації понад 12 проектів з розвитку молодіжного середовища Привільненської ОТГ. Окреслили подальші кроки та заплановані проекти громади з метою продовження розпочатої роботи.Фото без опису

Привільненська громада показала готовність до співпраці із міжнародними донорськими організаціями як органу місцевого самоврядування так і громадських організацій, що діють на території ОТГ.