Голова Привільненської ОТГ учасник Ради регіонального розвитку під головуванням Президента України

Голова Привільненської ОТГ Юрій Момотюк увійшов до складу делегації від Рівненщини та бере участь у засіданні Ради регіонального розвитку під головуванням Президента України Петра Порошенка.

На засіданні присутні обговорюють питання здійснення реформ в державі, а також вирішення проблем життєзабезпечення регіонів. Рада регіонального розвитку відбувається вже всьоме і проходить у Міжнародному виставковому центрі Києва. До складу делегації від Рівненської області увійшли голова Рівненської ОДА, його заступники, голови районних державних адміністрацій, керівники міст та ОТГ.

Рада регіонального розвитку створена у 2015 році і основне її завдання – ефективна взаємодія державних органів влади з місцевими.