Учні Привільненської ОТГ вчаться запобігати надзвичайним ситуаціям у веселий спосіб за допомогою інтерактивної гри «Рікленд»

Рікленд – навчальна настільна гра, яка була розроблена за прототипом гри «Riskland» від UNISEF/UNISDR. Вона дозволяє зрозуміти як деякі дії можуть зменшити вплив надзвичайних ситуацій, а інші – підвищити нашу вразливість . Ідучи шляхом гри учні можуть просуватися вперед, а іноді будуть вимушені відступити назад. На деяких полях знадобляться картки з питаннями, відповіді на які націлені на те, щоб допомогти дізнатися про запобігання надзвичайним ситуаціям.

В ході гри учні Привільненської ОТГ підвищують знання щодо можливості зменшення ризиків під час надзвичайних ситуацій, як правильно та що повідомляти про пожежу. Що є одним із найефективніших перших засобів пожежогасіння та що впливає на виникнення лісових пожеж. Лід якого кольору є найміцнішим та іншу важливу інформацію

Діти завжди мають бути захищеними, оскільки саме вони формують одну з найбільш вразливих соціальних груп, коли стикаються з природними та штучними загрозами.

Привільненська ОТГ щиро дякує координаторам Проекту "Добровольці-вогнеборці" за наданий ресурс для розвитку безпеки наших дітей!!